usługi prawne Hrubieszów, prawnik Hrubieszów, obsługa prawna firm Hrubieszów

O nas

Kancelarie

Adwokatów i Radców Prawnych          

DĄBEK & KUSIK                      

Lublin  Hrubieszów   

obsługa prawna firm i osób fizycznych

Witamy na stronie  Kancelarii

         Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych Dąbek & Kusik adwokat Magdalena Kusik–Balicka radca prawny Małgorzata Dąbek swoją działalność rozpoczęły w 2006 roku pierwotnie, jako Kancelaria Prawna Temida z siedzibą w Lublinie. Nasi prawnicy  świadczą usługi prawne, w tym w zakresie bieżącej obsługi prawnej firm na rzecz: przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek cywilnych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych, spółek partnerskich, spółek komandytowych, spółek komandytowo-akcyjnych, spółek akcyjnych, spółdzielni, stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, jak i klientów indywidualnych. Usługi prawne obejmują wszystkie czynności z zakresu: zakładania spółek ( i innych podmiotów), przygotowywanie dokumentacji do KRS, bieżącego funkcjonowania podmiotów ( opinie prawne i analizy prawne, umowy handlowe, regulaminy, zarządzenia i uchwały, negocjacje i reprezentacja przed sądami i organami w sprawach gospodarczych, sprawach cywilnych, administracyjnych ). Prowadzimy sprawy Naszych klientów na terenie całego kraju. Posiadamy stałe oddziały w Lublinie i Hrubieszowie. Zespół Kancelarii tworzą prawnicy w zakres specjalizacji, których wchodzi: prawo gospodarcze,  prawo handlowe, prawo spółek, prawo cywilne, prawo pracy, prawo budowlane i nieruchomości, transport, przewóz i spedycja, prawo autorskie i prawa pokrewne oraz prawo własności intelektualnej, prawo administracyjne i prawo podatkowe, prawo odszkodowawcze,  zamówienia publiczne, oraz windykacja należności, prawo farmaceutyczne i prawo medyczne. W celu zapewnienia Naszym klientom kompleksowej i kompetentnej obsługi prawnej współpracujemy z notariuszem oraz specjalistami z dziedzin: księgowość i kadry,  prawo bankowe i prawo finansowe, umowy bankowe, kredyty ( firmowe, mieszkaniowe, inwestycyjne), fundusze europejskie. Zespół prawa rodzinnego i opiekuńczego prowadzi obsługę klientów indywidualnych w zakresie prawa rodzinnego ( rozwód, separacja, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dziećmi), zaś Zespół prawa karnego prowadzi obrony i reprezentację w sprawach karnych, sprawach o wykroczenia oraz w sprawach nieletnich.  Prowadzimy szkolenia, warsztaty prawnicze i praktyki zawodowe, również w ramach współpracy z: Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa „ELSA”, Katolickim Uniwersytetem Lubelskim, Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej oraz organizacjami pozarządowymi.

                  Z uwagi na fakt, iż los zwierząt leży nam na sercu wspieramy organizację pożytku publicznego Fundację Lubelska Straż Ochrony Zwierząt w Romanówce i zachęcamy do przekazywania 1% podatku - KRS 0000343426. 

                  Żywimy przeświadczenie, iż oferowane przez Nas usługi prawne oraz towarzyszące usługi wspomagające prowadzenie działalności gospodarczej i rozwój firmy, sprawność działania oraz skuteczność proponowanych rozwiązań zadowoli oczekiwania najbardziej wymagających klientów firmowych i indywidualnych.


 


radca prawny Małgorzata Dąbek

absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Odbyła aplikację sądową zakończoną egzaminem sędziowskim. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w: Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Lublinie oraz Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie w charakterze asystenta sędziego oraz w kancelariach prawnych, obsługując Komendę Powiatową  Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie.  Prowadzi obsługę prawną spółek i osób fizycznych. Wspiera prawnie Szlachetną Paczkę Prawników.


adwokat Magdalena Kusik–Balicka

absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Odbyła aplikację sądową zakończoną egzaminem sędziowskim. Od 2006 roku radca prawny, a następnie adwokat - członek Izby Adwokackiej w Lublinie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Wydziale Gospodarczym Sądu Rejonowego w Lublinie w charakterze asystenta sędziego, kancelariach prawnych, współpracując ze stowarzyszeniami udzielającymi pomocy prawnej, a także Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Lublinie. Prowadzi obsługę prawną spółek i osób fizycznych. Wspiera prawnie Lubelską Fundację Ochrony Zwierząt w Romanówce.


 

adwokat Olga Nowak-Dziwina

 

tel: +48 508 979 122

email: o.nowakdziwina@gmail.com

 

doktorantka i absolwentka studiów prawniczych na wydziale prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Odbyła aplikację adwokacką zakończoną egzaminem zawodowym. członek Izby Adwokackiej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe w pracy adwokata zdobywała w ramach współpracy z kancelariami adwokatów i radców prawnych. Dwukrotna laureatka ogólnopolskiego konkursu: "Ratio legis". Autorka publikacji i opracowań monograficznych z zakresu: ochrony dóbr osobistych, prawa zobowiązań oraz prawa spadkowego. Prelegentka konferencji naukowych organizowanych przez uczelnie i środowiska naukowe. W ramach studiów doktoranckich prowadzi zajęcia ze studentami z zakresu prawa zobowiązań oraz przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu prawa spółdzielczego.

 

 


Monika Kuźma

prawnik,doradca finansowy

 

tel: +48 500 079 066

email: monika.kuzma@onet.eu

 

 

absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując, jako doradca finansowy w bankach, jak również, jako prawnik w Polskim Czerwonym Krzyżu oraz udzielając pomocy prawnej na rzecz podopiecznych GOPS w Bełżycach.


 

Mariola Dołgan

specjalista ds. projektów europejskich, trener kompetencji społecznych, doradca

 

tel. +48 512 215 344

email: marioladolgan@onet.eu

 

absolwentka Wydziału Politologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz  Szkoły Trenerów Biznesu. Certyfikowany  i doświadczony trener z wieloletnią praktyką. Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu umiejętności społecznych, komunikacji interpersonalnej, autoprezentacji, kultury biznesu oraz zarządzania zasobami ludzkimi. 

    Nasz zespół  i Współpracownicy

 

 

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

22-500 Hrubieszów, ul. Rynek 36

 

adwokat Magdalena Kusik–Balicka

                tel. +48 502782942

            adwokat@magdalenakusik.pl

 

radca prawny Małgorzata Dąbek     

                   tel. +48605085714

                  m.dabek.kancelaria@gmail.com

             

Strona główna | O nas | Publikacje | Usługi | Kontakt 

copyright by Magdalena  Kusik-Balicka ©  2017